KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12166454
nr 1216 6454
Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Hus Mexico, signerad. Olja på duk, 41x56
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:57:17
100 kr
150 kr
300 kr